03.01.2014

The best of 2013

          Styczeń to idealny czas na podsumowanie wszystkiego co się zdarzyło w minionym roku- wszystkich sukcesów i porażek, wszystkich osiągniętych celów i tych trochę zaniedbanych. To również idealny czas na to, aby zrobić ( jakkolwiek banalnie to nie zabrzmi)  mały rachunek sumienia i zastanowić się jakie kroki podjąć, aby ten nowy rok okazał się jeszcze lepszy. Oczywiście nie mam tu  na myśli robienia długiej listy noworocznych postanowień (bo te jak wiemy wyjątkowo rzadko się sprawdzają), ale wyznaczenie sobie kilku priorytetów i dążenia do nich. I co najważniejsze nie po to, aby komuś coś udowodnić, tylko dla własnej satysfakcji :))
            Ja swoje małe podsumowanie ubiegłego roku robię również tutaj. Mam nadzieję, że Wam się spodoba :)  Na koniec życzę Wam wiecznego uśmiechu na twarzy, niekończących się pomysłów i wszystkiego czego tylko sobie życzycie! No...to ja uciekam, a Was zapraszam do oglądania :))     

11 komentarzy:

 1. oby przyszły był jeszcze lepszy! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. to był dla Ciebie dobry i twórczy rok! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. fantastycznie, za każdym razem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasia kawał dobrej roboty!! Oby rok 2014 był jeszcze lepszy!
  super

  pozdrawiam:*
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 5. hej świetny blog ! my dopiero zaczynamy ale mamy nadzieję, że wpadniesz i zostawisz komentarz po sobie http://fashionablegirlsevaaluniaa.blogspot.com/ z góry dziękuję /Luniaa

  OdpowiedzUsuń
 6. hi dalring ! i love your style
  lets follow each other ?
  please let me know
  thanks
  irena
  x

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...